Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

06 SIERADZ Rondo Łodź Kalisz nauka jazdy,prawo jazdy WORD Sieradz z SK TURBO

 
PRZEJAZD Z ŁODZI NA KALISZ NA RONDZIE W SIERADZU !! Instruktor szkoły kierowców TURBO omawia i pokazuje jak prawidłowo pojechać na KALISZ na rondzie w Sieradzu jadąc od strony ŁODZI. Przypomina zasady przejazdu po rondach gwieździstych gdzie kierunki jazdy nie są dokładnie określone. UWAGA !!! WAŻNE !!! NA TAKICH RONDACH GWIEŹDZISTYCH ZAWSZE MUSIMY SYGNALIZOWAĆ KIERUNKOWSKAZEM WJEŻDŻAJĄC NA RONDO MANEWR SKRĘTU W PRAWO(pierwszy zjazd prawy kierunkowskaz) I MANEWR ZAWRACANIA(ostatni zjazd lewy kierunkowskaz) PRZY POZOSTAŁYCH WYJAZDACH PRZY WJEŹDZIE NA RONDO NIE SYGNALIZUJEMY KIERUNKOWSKAZEM WJAZDU. UWAGA !!! WAŻNE !!! KAŻDY WYJAZD Z RONDA MUSIMY SYGNALIZOWAĆ PRAWYM KIERUNKOWSKAZEM PONIEWAŻ WYJEŻDŻAJĄC WYKONUJEMY SKRĘT W PRAWO !!! ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA POZOSTAŁYCH FILMÓW Z TEGO RONDA NARAZIE JEST ICH 12 JEŚLI STWIERDZICIE ŻE CHCECIE JESZCZE JAKIŚ INNY PRZEJAZD TO DLA WAS GO NAGRAMY !!! PAMIĘTAJMY TRENING CZYNI MISTRZA !!! Te kilka rad powinno pomóc również w trakcie szkolenia podstawowego i egzaminu na Prawo Jazdy POWODZENIA NA EGZAMINIE Z OSK TURBO Pabianice ! Instruktor nauki i techniki jazdy Robert Chmielewski , SZKOŁA KIEROWCÓW TURBO 95-200 PABIANICE UL.ZAMKOWA 23/3 tel.504 222 585 turbo.auto.pl info malpka turbo.auto.pl GG:6588816

 


Szkoła Kierowców Turbo
 
Data pliku video: 2014-02-08, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sieradzki

  Powiat sieradzki - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie łódzkim (zachodnia część), a stolicą i siedzibą jego władz jest Sieradz. Należy do niego 11 gmin: Sieradz (gmina miejska), Błaszki, Warta, Złoczew, Brąszewice, Brzeźnio, Burzenin, Goszczanów, Klonowa, Sieradz (gmina wiejska), Wróblew.

  Powiat czekają wielkie inwestycje w przyszłości. Znajduje się tu bowiem nieeksploatowane do tej pory złoże brunatnego węgla.

  Ze względu na rolniczy charakter rejonu, turystyka oparta jest o gospodarstwa agroturystyczne. Oprócz ciszy, spokoju i wiejskich krajobrazów cieszyć się tu można pieszymi wędrówkami oraz rowerowymi lub konnymi przejażdżkami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola