Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Policja Sieradz - 28.03.2018 rok

 
PUBLICZNE ŚLEDZTWO... NIE USUWAĆ...!!!... Specjalne nagranie dla tych co mnie w Sieradzu słuchają... Ślicznie Was wszystkich pozdrawiam z rozgłośni Tarantulla... Telefony ALARMOWE to JA... JA trąbię aby ludzie się obudzili i każdy w swoim kręgu zrobił tyle aby zacząć od podstaw sprawdzać to czego uczy nas szkoła...!!!... nie w takim celu chodziliśmy do szkoły aby nas i nasze dzieci tak zwani nauczyciele ogłupiali...!!!... ba nie wiem czy zauważacie, ale nawet policja nas ogłupia swoimi warunkami...!!!... Nauczmy się MYŚLEĆ, czyli nauczmy się lecieć w naszym myśleniu... MYŚLEĆ=MY+ŚLEDZIĆ+NASZ+MYŚLI... czyli nauczmy się przeprowadzać śledztwo wszystkiego co nas otacza...!!!... tak naprawdę każdy człowiek powinien być policjantem i żołnierzem swojego i innych życia aby nikt nas nie okradał...!!!... ponieważ w dzisiejszym świecie złodziej chodzi w bardzo podstępny sposób wymyślając sobie takie prawa, aby on mógł czerpać korzyści osobiste finansowe, materialne oraz autorytarne... NIE MOŻE TAK BYĆ, ŻE TAK JAK JEST W FILMIE, ŻE DIABEŁ UBIERA SIĘ U PRADY... ach... DIABEŁ, czyli OSZUST=ZŁODZIEJ...!!!... -_- ... Pozdrawiam Tarantulla Ewa Lipka... Ps. numer telefonu wzięłam z tej strony internetowej google.pl/maps/place/Komenda+Powiatowa+Policji+w+Sieradzu/ malpka 51.5839743,18.7126903,16z/data=!4m5!3m4!1s0x471af582bbbd13e9:0xf6ddedea17a9ae58!8m2!3d51.5843876!4d18.7139134

 


Ewa Lipka
 
Data pliku video: 2018-03-28, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sieradzki

  Powiat sieradzki - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie łódzkim (zachodnia część), a stolicą i siedzibą jego władz jest Sieradz. Należy do niego 11 gmin: Sieradz (gmina miejska), Błaszki, Warta, Złoczew, Brąszewice, Brzeźnio, Burzenin, Goszczanów, Klonowa, Sieradz (gmina wiejska), Wróblew.

  Powiat czekają wielkie inwestycje w przyszłości. Znajduje się tu bowiem nieeksploatowane do tej pory złoże brunatnego węgla.

  Ze względu na rolniczy charakter rejonu, turystyka oparta jest o gospodarstwa agroturystyczne. Oprócz ciszy, spokoju i wiejskich krajobrazów cieszyć się tu można pieszymi wędrówkami oraz rowerowymi lub konnymi przejażdżkami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola