Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

03 SIERADZ Skrzyżowanie równorzędne Egzamin praktyczny WORD Sieradz , Łódź z SK TURBO

 
SKRZYŻOWANIA RÓWNORZĘDNE NA ULICY WARCKIEJ PRZY RYNKU !!! Instruktor szkoły kierowców TURBO zwraca uwagę jak prawidłowo zachować się na skrzyżowaniach. Przepisy ogólne: przepisy dotyczące pierwszeństwa przejazdu mówią : - skrzyżowania to szczególna ostrożność (między innymi obserwacja czyli rozglądanie i dojazd z taką prędkością aby podjąć odpowiednią reakcję) - skrzyżowania równorzędne rozpoznajemy po tym ze na żadnej drodze nie mamy ustawionego żadnego znaku mówiącego o pierwszeństwie lub znak ostrzegawczy A5 o skrzyżowaniu dróg Najczęściej dojeżdżając do skrzyżowania nie mamy nawyku rozglądania i to nas najczęściej gubi .Mając nawyk rozglądania na skrzyżowaniu bez problemu poradzimy sobie również na egzaminie .Pamiętajmy że najczęściej te skrzyżowania mamy na drogach osiedlowych. Wjeżdżając na osiedle szczególnie musimy prowadzić obserwacje drogi ponieważ często mamy dużo zaparkowanych pojazdów i mało miejsca .W sytuacji gdy nadjeżdżają z przeciwka pojazdy pamiętajmy że zawsze możemy się zatrzymać jeśli widzimy że jazda może spowodować zagrożenie przy wymijaniu lub omijaniu pamiętajmy w takiej sytuacji dajmy jechać doświadczonym kierowca oni mają większe doświadczenie i jak jest mało miejsca lepiej poradzą sobie z taką sytuacją. PAMIĘTAJMY TRENING CZYNI MISTRZA !!! Te kilka rad powinno pomóc również w trakcie szkolenia podstawowego i egzaminu na Prawo Jazdy POWODZENIA NA EGZAMINIE Z OSK TURBO Pabianice ! Instruktor nauki i techniki jazdy Robert Chmielewski , SZKOŁA KIEROWCÓW TURBO 95-200 PABIANICE UL.ZAMKOWA 23/3 tel.504 222 585 turbo.auto.pl info malpka turbo.auto.pl GG:6588816

 


Szkoła Kierowców Turbo
 
Data pliku video: 2014-02-18, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sieradzki

  Powiat sieradzki - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie łódzkim (zachodnia część), a stolicą i siedzibą jego władz jest Sieradz. Należy do niego 11 gmin: Sieradz (gmina miejska), Błaszki, Warta, Złoczew, Brąszewice, Brzeźnio, Burzenin, Goszczanów, Klonowa, Sieradz (gmina wiejska), Wróblew.

  Powiat czekają wielkie inwestycje w przyszłości. Znajduje się tu bowiem nieeksploatowane do tej pory złoże brunatnego węgla.

  Ze względu na rolniczy charakter rejonu, turystyka oparta jest o gospodarstwa agroturystyczne. Oprócz ciszy, spokoju i wiejskich krajobrazów cieszyć się tu można pieszymi wędrówkami oraz rowerowymi lub konnymi przejażdżkami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola