Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Ratownik medyczny specjalista

Data dodania: 2018-03-05
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Rożdżały (gm. Warta, woj. ŁÓDZKIE), Stawka minimalna: 2500.00 PLN
Zakres obowiązków: Zapewnienie właściwego przechowywania i wydawania leków oraz utrzymywania w należytym stanie i gotowości narzędzi, sprzętu, aparatury, leków niezbędnych do udzielania pierwszej pomocy. Prowadzenie ewidencji przyjęć i wydań leków. Wykonywanie zabiegów i innych czynności medycznych zleconych przez lekarza do bezpośredniego wykonywania oraz nadzór nad wykonywaniem zabiegów i zleceń powierzonych innym pielęgniarkom. Czuwanie nad przestrzeganiem przepisów sanitarno-epidemiologicznych. Prowadzenie apteczki i udzielanie pierwszej pomocy w nagłych wypadkach w czasie nieobecności lekarza.

Pełna treść ogłoszenia na: pupsieradz.pl/oferta/2593/ratownik-medyczny-specjalista
Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu, Źródło ogłoszenia: pupsieradz.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sieradzki

Powiat sieradzki - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie łódzkim (zachodnia część), a stolicą i siedzibą jego władz jest Sieradz. Należy do niego 11 gmin: Sieradz (gmina miejska), Błaszki, Warta, Złoczew, Brąszewice, Brzeźnio, Burzenin, Goszczanów, Klonowa, Sieradz (gmina wiejska), Wróblew.

Powiat czekają wielkie inwestycje w przyszłości. Znajduje się tu bowiem nieeksploatowane do tej pory złoże brunatnego węgla.

Ze względu na rolniczy charakter rejonu, turystyka oparta jest o gospodarstwa agroturystyczne. Oprócz ciszy, spokoju i wiejskich krajobrazów cieszyć się tu można pieszymi wędrówkami oraz rowerowymi lub konnymi przejażdżkami.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola