Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Urbex Sieradz #1 Bunkry nad Wartą + pirotechnika cz.1

 
Cześć! Ja jestem Cytrus i witam Was na moim kanale. Zapraszam do oglądania! ;) ----------------------------- Skype: MrCytryna Steam: MrCytryna ----------------------------- -=T¬-T¬-=T=TTTT¬-=¬ ¦L¦¦¦¦L¦L¦-¦-¦¦L¦=¦ ¦¬¦L-¦¦¦¬¦L¦¦¦¦¦¦=¦ L=¦==¦=¦=¦=¦-L¦=¦=- ---------------------------- zapraszam do subskrybowania mojego kanału, lajkowania filmu i pisania komentarzy :D ----------------------------- link do kanału reniego:youtube.com/channel/UCEc79DqwbidK2fWVd-zctSA link do kanału Justysi:youtube.com/channel/UCkPOwdbj5aCi1yEIOwr7iBg link do kanału Adroyena:youtube.com/channel/UCHVFF8-9RllgYbrvt6syNCg link do kanału The Mentor:youtube.com/channel/UCzO3RRdV2IePpFes-fEbH2Q

 


MrCytryna
 
Data pliku video: 2017-10-17, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sieradzki

  Powiat sieradzki - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie łódzkim (zachodnia część), a stolicą i siedzibą jego władz jest Sieradz. Należy do niego 11 gmin: Sieradz (gmina miejska), Błaszki, Warta, Złoczew, Brąszewice, Brzeźnio, Burzenin, Goszczanów, Klonowa, Sieradz (gmina wiejska), Wróblew.

  Powiat czekają wielkie inwestycje w przyszłości. Znajduje się tu bowiem nieeksploatowane do tej pory złoże brunatnego węgla.

  Ze względu na rolniczy charakter rejonu, turystyka oparta jest o gospodarstwa agroturystyczne. Oprócz ciszy, spokoju i wiejskich krajobrazów cieszyć się tu można pieszymi wędrówkami oraz rowerowymi lub konnymi przejażdżkami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola